Běžky:  zážitek na sněhu pro malé i velké

Jízda na běžkách v perfektně upravených stopách patří k hlavním možnostem sportovního vyžití na zimní Šumavě. Jen v okolí Kvildy jsou desítky kilometrů strojově upravovaných tras, samozřejmě s napojením na další lokality.

Pro využití těchto možností nabízíme možnost zapůjčení kvalitních značkových běžek Rossignol, Fischer či Salomon. Ty Vám nabídneme v kompletu s botami Alpina či Rossignol a hůlkami osvědčených finských značek OneWay nebo Rex.

Běžky máme v délkách od 100 cm do 210 cm, najdeme tedy něco jak pro malé děti, tak pro dlouhány. A ať už budete chtít běžky se šupinami pro pohodovou zimní procházku, či něco sportovnějšího na bruslení, klasiku či moderní variantu běžek s mohérovým pásem, vše pro vás máme připraveno.

Při zapůjčení Vám také rádi doporučíme vhodné trasy, poradíme kde je nejčerstvěji najetá stopa, nejhezčí výhledy či třeba kde je nejvhodnější dát si občerstvení.

V případě zájmu nás raději kontaktujte s předstihem, abychom Vám na požadovaný termín mohli vše potřebné zarezervovat. V hlavní sezóně je vzhledem k vytížení půjčovny (kdy ne vždy stíháme zvedat telefon) nejlépe provést rezervaci formou sms, e-mailem nebo přes whatsapp. Údaje, které potřebujeme pro správnou volbu vybavení jsou: výška, váha, velikost bot a dále požadovaný termín, či typ běžek.

 

 

Partneři

Země bajků Ubytování na Kvildě Rafty lodě Lyžování xSki School Masáže Kvilda Půjčovna koloběžek na Kvildě

Facebook


TOPlist