Sněžnice a mnoho dalšího v nabídce naší půjčovny

Sněžnice v naší nabídce jsou od jednoho z nejznámějších a nejlepších výrobců – francouzské firmy TSL. Jedná se o sněžnice moderního typu, vyrobené ze speciálních odolných plastů. Jsou opatřeny jednoduchým a účelným vázáním vhodným pro jakoukoliv botu (vzhledem k pohybu ve sněhu doporučujeme boty vyšší – ideálně pohorky). Sněžnice jsou vybaveny předním drapákem a stavitelnou zadní hrazdou, která zajišťuje lepší chůzi do kopce. Vyznačují se tvarem přesýpacích hodin, který umožňuje chůzi i v traverzu. Na spodní straně jsou hroty pro pohyb na ledu. Sound and Shock Absorbing System zajišťuje omezení otřesů a pohlcení zvuků.

Sněžnice pro dospělé jsou vhodné pro velikost boty 35 – 46 a váhu postavy 50 – 120 kg.

Dětské sněžnice jsou rozměrově trochu menší a umožňují upnutí boty o velikosti 30 – 38 a mají nosnost do 50 kg.

Z dalších doplňků lze u nás zapůjčit nastavitelné trekové hůlky či krosnu pro nošení dětí. V nabídce máme také doplňky na sjezdovky či snowboard – lyžařské helmy, páteřáky, a další…

Především pro menší nadšence pak máme carvingové boby Zipfy. Jsou lépe ovladatelné než boby klasické, řídí se jen náklonem do zatáčky, přičemž se jezdec přidržuje “kniplu”. Nevyžadují žádný trénink, lze jít rovnou na svah.

 


Partneři

Země bajků Ubytování na Kvildě Rafty lodě Lyžování xSki School Masáže Kvilda Půjčovna koloběžek na Kvildě

Facebook


TOPlist